Столовая

4 комментария на «Столовая»

 1. Наталия Гнидец говорит:

  Дорогенька Неля Володимиріна пише до Вас Ваш поварьонок Наталя Гнідець з Львівської області,міста Рава-Руська(сезон 2005-2006 року)!!!!Зайшла на ваш сайт,нахлинули спогади,хороші спогади і вирішила написати!Багато бачу змінилось на нашій базі і столова,і доміки,і все решту,все таке далеке,але таке рідне!Я щиро вдячна Вам за такі хороші два сезони праці на Вашій базі,на якій я для себе набрала багато досвіду,я часто згадую нашу базу і Вас з чоловіком,Ваше хороше відношення до нас,нашу співпрацю,наші хороші вечори відпочинку-дискотеки!Чесно кажучи я дуже-дуже сумую за базою,за Вами і маю велику надію,що ми ще з Вами все ж таки колись зустрінемось!!!!!!!!!!!!!!!!Передавайте усім великий привіт,якщо ще є хтось з тих,з ким я працювала в той час!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЩИРО ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВСЕ,ЩО ВИ РОБИЛИ ДЛЯ НАС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Nellya говорит:

  Привет Наталья! И тебе привет от Палыча и Валеры. Приезжай обязательно в гости.Будем рады.

 3. Наташа говорит:

  Доброго дня Неля Володимирівна! Це пише Наталя Івашко з Рави-Руської! Я працювала у Вас поваром у 2004р. Можливо Ви мене і не памятаєте. Вже пройшло 12 років а я все ще згадую Вас з любовю і усмішкою! Ви мене дуже любили. Пам’ятаю як Ви дозволили мені привезти мою сестру бо одна дівчина захворіла тож потрібна була заміна. Пам’ятаю як я любила Ваших гостей с Орла и Питера. Вони також мене дуже любили. Такі гарні і теплі спогади залишилися у мене в серці. Озерки завжди для мене буде домом! Можливо як буде змога поїхати на море,то обовязково приїду до Вас відпочивати. Великий привіт усім працівникам які ще працюють: Інна бухгалтер, т.Свєта і т.Люда горнечние,Насті Вашій доньці і іншим..

 4. Nellya говорит:

  Привет Наташа!!
  Мне очень приятно что ты написала! Если бы увидела тебя ,то конечно же вспомнила бы. Приезжай отдыхать к нам,посмотришь какие у нас изменения- столовая новая,несколько корпусов построили с удобствами- развиваемся!!Хотелось бы с тобой пообщаться,повспоминать-очень хорошие дети к нам приезжали с вашего лицея.
  Надеюсь что у тебя появится возможность и ты приедешь- с меня скидки!!Приветы передам Палычу и Насте.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *